Інтерактивний контроль за розвитком немовляти описание | Блог Rybik.com.ua

(068) 284-66-90; (050) 055-97-00

Прием заказов ПН-ВС с 9.00 до 19.00 БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Корзина ждет
Выберите любое предложение

Інтерактивний контроль за розвитком немовляти описание | Блог Rybik.com.ua

10.04.2013

Інтерактивний контроль за розвитком немовляти.

Розвиток немовляти по місяцях, особливо, з самого народження і до року - це складний, цікавий і, безумовно, відповідальний з боку батьків період. Потрібно дуже уважно стежити за всіма змінами, що відбуваються в житті малюка, щоб, у разі необхідності, вжити відповідних заходів, спрямовані на корекцію його фізичного і психологічного розвитку.

Сьогодні існують досить точні інтерактивні інструменти, які дозволяють не тільки контролювати помісячно зміни в житті немовляти, порівнюючи їх з умовно "правильно-стандартним" розвитком "середньостатистичного" дитини, але й здійснювати грамотний догляд і виховання маляти, відповідно до докладними рекомендаціями досвідчених фахівців - дитячих медиків і психологів.

Один з таких інструментів - особливий календар, контролюючий і описує якісний розвиток дитини по місяцях. Сьогодні його електронний варіант можна зустріти на багатьох ресурсах в інтернеті. Механізм роботи такого календаря досить простий і зрозумілий - в ньому помісячно описуються всі етапи фізичного і психологічного розвитку немовляти, від народження і до року. Крім того, такий інтерактивний інструмент містить рекомендації по режиму дня і раціону харчування малюка.

Є в календарі і поради по виховаю гармонійно розвиненої особистості - докладно описані комплекси фізичних вправ, заняття з розвитку мовлення, майстер-класи дитячої творчості і т.д. Все це дуже сприяє стимуляції природних талантів і здібностей, закладених у маленькій дитині.

Найчастіше, в таких календарях є можливість скласти індивідуальний графік, який фіксує розвиток дитини по місяцях. Для цього необхідно ввести основні дані та параметри конкретного малюка. Після чого можна чітко уявляти, яким буде, наприклад, дитина в 4 місяці - його зріст, вага, а також всі основні рефлекси і навички, якими він оволодів до цього віку.

Маленька дитина - це величезний світ, укладений в "оболонку" крихітного тільця, як в законсервовану капсулу. І від того, наскільки правильно він буде вихований з самого свого народження, буде залежати практично вся його подальше життя в суспільстві людей.

І ті батьки, які розуміють всю важливість першого року життя крихітного немовляти, докладають масу зусиль, щоб контролювати його розвиток і виховання саме в цей період. Гідною нагородою за такий величезний титанічну працю в майбутньому буде служити.

гармонійно розвинена особистість їх власної дитини! А це, напевно, варто часу, сил і коштів!

 
отзывы