Китайські іграшки. Добро чи зло. описание | Блог Rybik.com.ua

(068) 284-66-90; (050) 055-97-00

Прием заказов ПН-ВС с 9.00 до 19.00 БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Корзина ждет
Выберите любое предложение

Китайські іграшки. Добро чи зло. описание | Блог Rybik.com.ua

01.05.2013

Китайські іграшки. Добро чи зло.

Зараз напевно і лінивий обговорює "проблему китайських іграшок". Багато говорять, що це іграшки дуже низької якості і що вони навіть шкодять нашим детям. Давайте спробуємо розібрати дану тему. дерев'яні іграшки

Час.

Та за багато років багато що змінилося, з початку коли Китай конкурував з багатьма європейськими країнами, він можливо використовував трохи сумнівні технології при виробництві своєї продукції.

Але зараз ситуація різко змінилася, це пов'язано з багатьма факторами, такими як наприклад: Престиж країни, тиск громадськості і не тільки усередині Китаю, а більше світової, контроль самих компаній які завозять товар в нашу країну.

Політика.

Звичайно політика впливає на цей процес, конкуренти в особі США та інших європейських країн, намагаються зробити все щоб "очорнити" китайську продукцію в особі маси людей.

Ведеться відкрита інформаційна війна спрямована тільки на одне .. Кожне чп на китайських заводах роздувають до небес. Не кажучи про те що і на інших заводах в європейських країнах вистачає своїх чп.

Магазини, ринки.

Кожен покупець і сам повинен себе убезпечити, знаючи закони і норми "обороту товарів", т.е при купівлі вимагати сертифікат якості і санітарних норм.Что дасть можливість не купувати контрофакт, якого звичайно і в Китаї вистачає. Якщо його немає, кожна людина вирішує тут для себе вже сам.

Митниця.

І наостанок скажу що і кожна країна яка отримує товар з Китаю проводить всілякі аналізи та перевірки що б громадяни цієї країни отримали якісну продукцію.
отзывы