Розвиваючі програми для дітей. описание | Блог Rybik.com.ua

(068) 284-66-90; (050) 055-97-00

Прием заказов ПН-ВС с 9.00 до 19.00 БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Корзина ждет
Выберите любое предложение

Розвиваючі програми для дітей. описание | Блог Rybik.com.ua

18.04.2013

Для кожного з батьків його власна дитина - найдобріший, найрозумніший, найкрасивіший, одним словом, САМИЙ. У всьому. Кожен люблячий батько хоче пишатися своєю дитиною, і тому вибирає для нього престижну школу, записує в різні гуртки, стежить за успішністю, тобто робить все те, що повинен робити для своєї дитини кожен. В даний час стають все більш популярними різні дитячі розвиваючі програми. Вони розробляються в спеціалізованих центрах або сімейних клубах досвідченими педагогами та психологами. Такі програми спрямовані на всебічний розвиток дитини. На заняттях приділяється увага всього, що стосується життєдіяльності людини. Це і різноманітні фізичні вправи, і бесіди про здоровий спосіб життя, і правила поведінки на вулиці і вдома. Розвиваючі програми для дошкільнят та дітей старшого віку - це комплекс занять, в який входить практика (наприклад, малювання), дискусії на різні теми, ігри.

Оскільки програми розробляються з урахуванням індивідуальних вікових особливостей дітей, то кожній дитині буде цікаво цим займатися. Ну а для батьків головне, що це не тільки захоплююче, але і корисно. Заняття, що входять в розвиваючі програми, сприяють формуванню таких необхідних якостей і властивостей, як увага, різні види пам'яті (слухова, зорова, моментальна і т.д.). У процесі ігор у дитини розвиваються всі види мислення. Не кажучи вже про те, що підвищується рівень загальної освіти.

Одним з важливих напрямків у роботі таких програм є розвиток творчих здібностей. Дитина стає більш комунікабельним, більш відкритим і розкутим. Він відчуває себе більш впевненим і перестає замикатися в собі.

Крім того, програми містять в собі заняття ручною працею: це і ліплення з пластиліну, і виготовлення ляльок, і аплікація, і знайомство з різними видами технік (наприклад, декупаж).

Розвиваючі програми, пов'язані з творчим зростанням дитини, - це захоплюючі літературні вечори, спів, хореографія. Як приклад ми можемо запропонувати сімейний клуб "Шпаківня", в якому є дитяча мульт-студія, де дітям пропонується спробувати свої сили у створенні власного мультфільму.

Підводячи підсумок, можна сказати одне: напрямів розвитку особистості дитини дуже багато, і вибрати щось конкретне самому часом буває досить важко. А в сімейному клубі професіонали, які присвятили своє життя вихованню дітей, допоможуть зробити вам правильний вибір.
отзывы