Розвиваючі та навчальні ігри для дітей. описание | Блог Rybik.com.ua

(068) 284-66-90; (050) 055-97-00

Прием заказов ПН-ВС с 9.00 до 19.00 БЕЗ ВЫХОДНЫХ

Корзина ждет
Выберите любое предложение

Розвиваючі та навчальні ігри для дітей. описание | Блог Rybik.com.ua

19.04.2013

Хто ж ваш малюк: інтелектуал або натураліст? Розвивати певні здібності і досліджувати навколишній світ вашій дитині допоможуть спеціально розроблені дитячі ігри. Ці ігри повинні знаходитися в полі його зору трохи раніше, ніж він доросте до них. Занадто проста іграшка, яка не вимагає ніяких розумових зусиль, може принести задоволення вашій дитині і розважити його, але на його розвиток ніяк не вплине. Однак якщо гра буде занадто складна, він, швидше за все, відмовиться грати в неї.

Якщо дитина спокійний і любить помріяти, його більше захопить придумування різних захоплюючих історій з життя мурашок або коників. Розглядання комах в електронний мікроскоп залиште для маленького дослідника, а якщо ваша дитина зовсім непосида, то заняття, що вимагає терпіння, його навряд чи зацікавить.

Але всі до єдиного малюки цікаві до надзвичайності. Чому вода рідка? Чому камінчик твердий? Чому каша розмазується, а компот просто розтікається? Чому сніжинки тануть?

Відповіді на ці питання малюкові поки що не під силу, але спостереження та експерименти з найпростішими речовинами і матеріалами будуть добрими помічниками для маленького натураліста у знайомстві з навколишнім світом.

Придбайте для вашого чада різні формочки для піску, відерця, лійки і т.п. ємності. Поясніть йому, чому виливати водичку з формочки у відерце можна, а з відерця у формочку - можна. Складіть пірамідку, пограйте з вагами, пускайте мильні бульбашки. Навіть купання у ванні можна урізноманітнити всілякими іграми.

При виборі тієї чи іншої гри для малюка, потрібно враховувати якість продукції, віддаючи перевагу найбільш авторитетним виробникам, які спеціалізуються на випуску дитячих розвиваючих ігор. Тільки в цьому випадку можна бути абсолютно впевненим, що інформація про іграшку достовірна і вам вдасться досягти потрібного ефекту.

Малюки цікаві, їм потрібно знати все, помацати, спробувати на зуб, розкрити. Адже іграшки ламаються не тому, що малюк хоче дошкулити вам. Просто йому цікаво, що там всередині і як це все влаштовано. Для дитини 3-4 років дуже корисними будуть пазли, що розповідають про будову, наприклад, дерев. Дитині старшого віку можна запропонувати купити електронний мікроскоп або конструктор, який дозволяє зібрати моделі різних тварин в розрізі. Але обов'язково прослідкуйте за тим, щоб товар був сертифікованим, інакше неякісні лінзи можуть негативно позначитися на зорі малюка, або містити речовини, шкідливі для здоров'я. Повірте, такі пізнавальні ігри будуть цікаві не тільки вашій дитині, а й вам самим, адже що може повернути нас у дитинство, що не власна дитина?
отзывы